YÜRÜTME KURULU

  • Recep EREN

  • Dilek KUT

  • Füsun EKREN

  • Oğuzhan USLU

  • İsmail BAYRAKTAR

  • Emre FİDAN

  • Hale GÜRLER

  • Aydın Recep ASLAN

  • Gülsüm UYGUN

  • Dinçer MOLLA

  • Onur ÇİNKO

  • Hayri ETÇİ

  • İrfan YOLCULAR

  • Seven YILMAZTÜRK

  • Hüseyin BİRBEN

 

DÜZENLEME KURULU

  • Adil NALBANT

  • Gözde ZAMBAKKAYA

  • Hakan TURBİL

  • Murat GÜNAY

  • Sermin KARAKUŞ

  • Müge BALKIŞ

  • Kayhan KORKMAZ

  • Vedat TAŞDEMİR

  • Mehmet AĞRİKLİ

 

BILIM KURULU

  • Osman BABAARSLAN (ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • NİHAT ÇELİK (ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Tuğrul OĞULATA (ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Recep EREN (BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Dilek KUT (BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Binnaz KAPLANGİRAY (BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Ziya ÖZEK ( NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Fatma GÖKTEPE (NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

  • Abdülkadir BİLİŞİK (KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Asım DAVULCU (KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Mehmet TOPALBEKİROĞLU (GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • H. İbrahim ÇELİK (GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Ömer Berk ALP (İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL FAKÜLTESİ)

  • Cevza CANDAN (İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL FAKÜLTESİ)

  • Yıldıray TURHAN (PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Güngör DURUR (PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Hüseyin KADIOĞLU (EGE ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Perrin A. KUMBASAR (EGE ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Onur BALCI (K.SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Yasemin KORKMAZ (K. SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Ümit Halis ERDOĞAN (DEÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Musa KILIÇ (DEÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Erhan ÖNER (MARMARA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • İsmail USTA (MARMARA ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • İbrahim ÜÇGÜL (SDÜ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Sibel KAPLAN (SDÜ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Ahu DEMİRÖZ GÜN (UŞAK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Nejla YAMAN (UŞAK ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)

  • Seval UYANIK (ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ)